Vše co jste o létání chtěli vědět a ... neměli se koho zeptat

Létání ...

Určitě jste o něm četli a slyšeli spoustu superlativů jako “úžasné”, “báječné” nebo “nezapomenutelné”. Na našem webu v popisech letů se je také dočtete. Prostě se to tak nějak u létání očekává. Od pilotů ovšem taková slova neuslyšíte. Pilot vám prostě řekne, že “lítání je dobrý”. Maximálně v neobyčejně krásných dnech uslyšíte jak si piloti říkají “dneska to bylo fakt dobrý”. V té krátké větě je pak řečeno všechno to krásné co při létání můžete zažít, všechny ty pohledy které můžete vidět i neskutečný pocit volnosti který můžete cítit. Já jako pilot kterému se každý den plní sny o letadlech, vrtulnících a létání vám můžu říct jen: “Zkuste to. Je to fakt dobrý.”

Webová stránka www.dejlet.cz je tu pro každého komu se líbí letadla a vrtulníky a chtěl by buďto sám být pilotem, zkusit jak se letadlo nebo vrtulník ovládá, jenom se tak proletět při vyhlídkovém letu letadlem, vrtulníkem, balonem nebo stíhačkou, případně pozdvihnout hladinu adrenalinu při letu akrobatickým speciálem nebo některý z těchto zážitků darovat jako dárek prostřednictvím naší dárkové poukázky svým přátelům.

Nabídka našeho leteckého webu zahrnuje lety vrtulovými letadly 2 až 4 místnými, vrtulníky 2 až 4 místnými, dvoumístným proudovým letadlem, dvoumístným akrobatickým letadlem a lety horkovzdušným balonem.

Na všechny naše lety vám můžeme vystavit a poslat dárkový poukaz s věnováním které si sami zadáte při výběru letu, případně si tuto poukázku můžete nechat poslat v online podobě emailem. 

V naší nabídce jsou připraveny lety které obvykle zákazníci požadují. Můžete si samozřejmě domluvit i jakýkoliv individuální let co se týká délky, trasy i místa vzletu. Jsme pro vás schopni připravit i firemní akce s více letadly, vrtulníky a balony najednou. V takovém případě nás prosím kontaktujte mailem na info@dejlet.cz nebo telefonicky na čísle 724 327 922

Hodně radosti ve mezi oblaky Vám přeje letecká škola Fly For Fun s.r.o. ve spolupráci s Pythagoras s.r.o., © 2009

Inspiraci pro cíle Vašich leteckých výletů můžete hledat také na našem projektu www.airquest.cz