Když už jsi vyzkoušel vše a pořád nic ... je načase číst návod

Jak používat tento web ...

Máte-li zájem vybrat si některý let z nabídky, nejprve si prohlédněte ukázky nebo fotografie z jednotlivých druhů létání. Stačí kliknout na barevné záložky nahoře na úvodní stránce. Automaticky se vám rozeběhne ukázka. V případě pomalejšího připojení prosíme o trochu trpělivosti

Pokud se vám ukázka líbí a chtěli byste tento let objednat, klikněte prosím na žluté kolečko vpravo nahoře vedle ukázky. Pokud tento druh letů nabízíme z více letišť, budete vyzváni k výběru letiště. Poté už můžete vybírat z přednastavených letů podle délky a ceny letu (pokud vám naše nabídka nevyhovuje, můžete si domluvit let individuální). Uveďte věnování které byste chtěli na poukázce mít a vyberte způsob platby a doručení poukázky.

Na výběr máte buď předplacenou poukázku, nebo "nekrytou" letenku, kterou můžete zvolit pokud chcete obdarovaného osobně doprovodit na letiště a preferujete platbu na místě. Obě varianty poukázky Vám buď zašleme na dobírku v dárkové podobě, nebo obdržíte unikátní kód letenky v našem online systému. Poukázky zasílané poštou dorazí obvykle do tří dnů. Pokud se tak nestane, kontaktujte nás prosím.

Před samotným letem si prosím objednejte telefonicky datum a hodinu letu. Čas je potřeba koordinovat s našimi pracovníky, svou roli hraje i počasí. Každá poukázka má platnost jeden rok od vydání. Vyhrazujeme si pouze právo na změnu ceny v případě výrazných změn pohonných hmot nebo jiných nákladů.

Pro lety v letadlech a vrtulnících nepotřebujete žádné zvláštní vybavení ani oblečení. Pouze pro lety balonem je vhodné sportovní oblečení s ohledem na teplotu vzduchu v den letu.

Máte-li jakýkoliv dotaz, námět nebo připomínky, napište nám na info@dejlet.cz nebo zavolejte na 724 327 922.

Pokud se vám náš web a naše služby líbí, řekněte to všem. Pokud se vám něco nezdá, řekněte to nám.

Přejeme vám příjemný let

Hodně radosti ve mezi oblaky Vám přeje letecká škola Fly For Fun s.r.o. ve spolupráci s Pythagoras s.r.o., © 2009

Inspiraci pro cíle Vašich leteckých výletů můžete hledat také na našem projektu www.airquest.cz